Zadzwoń! 883-077-837
Serwis komputerów i laptopów w Lublinie

O firmie


Więcej informacji o naszym serwisie

Fachowa naprawa

W naszym serwisie zatrudniamy wyłącznie wykształconych i doświadczonych specjalistów-informatyków. Dzięki posiadanym kompetencjom jesteśmy w stanie naprawić praktycznie każdą awarię, a także wspomagać naszych Klientów fachowymi radami.

Szybka realizacja

Wszystkie naprawy wykonujemy na miejscu w naszym serwisie w Lublinie, dzięki czemu czas realizacji większości zleceń nie przekracza zwykle 24 godzin. Z góry informujemy Klientów i przewidywanym czasie naprawy oraz bieżącym stanie zlecenia.

Atrakcyjne ceny

Ceny usług naszego serwisu są zdecydowanie konkurencyjne w stosunku do innych lubelskich serwisów, nie odstając jednocześnie na polu jakości. W naszym cenniku znajdą Państwo pełną informację o tym, ile może kosztować naprawa Państwa sprzętu.

Referencje Klientów

Joanna M. z Lublina
Asystentka biurowa

Firma Komputer Doktor sprawnie wymieniła pękniętą matrycę w moim laptopie HP. Cały czas oczekiwania wyniósł 2 dni, wszystko działa w porządku. Polecam tę firmę.

Andrzej N. z Lublina
Grafik komputerowy

Przyszedłem do serwisu Komputer Doktor w sprawie usunięcia tzw. "wirusa policyjnego". Pracownik firmy w 15 minut uporał się z problemem. Polecam!

Dominika K. ze Świdnika
Kelnerka

W serwisie zleciłam sprawdzenie o co chodzi w moim przegrzewającym się laptopie marki Lenovo. Na następny dzień komputer był do odbioru. Serdecznie polecam :)