Zadzwoń! 883-077-837
Serwis komputerów i laptopów w Lublinie

Porady


Reinstalacja systemu operacyjnego

Reinstalacja systemu operacyjnego

Reinstalacja systemu operacyjnego Windows XP, Windows 7 i 8 lub bezpłatnego systemu operacyjnego Linux.

Jeśli zakupiłeś nowy komputer bez zainstalowanego systemu operacyjnego skorzystaj z usługi instalacji jednego z systemów operacyjnych Windows lub darmowego systemy Linux (Ubuntu lub inne wersje na życzenie).

Ponowna instalacja systemu może być ci potrzebna jeśli wraz z użytkowaniem komputera zaśmiecony system wyraźnie spowalnia działanie, w przypadku poważnych błędów systemowych lub ataku wirusów. Bywają sytuacje, gdy reinstalacja systemu jest jedynym możliwością oczyszczenia komputera i przywrócenia jego pełnej funkcjonalności.

W ramach usługi zawiera się pierwsza instalacja systemu na komputerach stacjonarnych, laptopach i innych urządzeniach, przywracanie z kopii zapasowych, reinstalacja systemu z możliwością zachowania danych na dysku lub pełnego sformatowania dysku. Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji partycji dysku twardego. Po przeprowadzeniu reinstalacji komputer dostanie drugie życie, odzyska pierwotną wydajność, a system i dysk komputera będą wolne od niepotrzebnych elementów.

Więcej porad komputerowych →