Zadzwoń! 883-077-837
Serwis komputerów i laptopów w Lublinie

Porady


Rozbudowa komputera

Rozbudowa i modernizacja komputera.

Po pewnym czasie każdy komputer stanie się słaby w porównaniu do nowych modeli, czy jednostek centralnych niedawno przyniesionych ze sklepu. Nie znaczy to wcale, że trzeba się w pełni godzić kiepską wydajnością, czy brakiem możliwości uruchomienia najnowszych gier i programów. Nie trzeba też od razu kupować nowego komputera. W pewnym zakresie każdy komputer można zmodernizować lub rozbudować zwiększając tym samym jego możliwości, poprawiając wydajność jego działania. Trzeba zaznaczyć, że konstrukcja komputerów stacjonarnych pozwala na większe możliwości wymian czy dokładania podzespołów odpowiedzialnych za osiągi komputera.

Laptopy, głównie z racji miniaturyzacji konstrukcji, miewają mniejsze pole manewru co do modernizacji. Jednak i w tych komputerach można dodawać lub zmieniać kluczowe komponenty na lepsze, wydajniejsze. Prowadzimy taką modernizacje. Zapewniamy doradztwo w kwestiach doboru odpowiednich części do rozbudowy, biorąc pod uwagę zarówno kompatybilność z Twoim komputerem, jak i dostępne środki finansowe. Po czym części są zamawiane i zamieniane ze starymi, bądź dokładane w celu zwiększenia, np. ilości pamięci RAM.

Możemy rozbudować Twój komputer, by posiadał więcej pamięci RAM, szybszy procesor (nie zawsze jest taka możliwość sprzętowa), więcej pamięci na dysku twardym i wydajniejszą grafikę. Możemy również dołożyć dodatkowe urządzenia wewnętrzne, jak karty sieciowe, karty Wi-fi, dodatkowe napędy płyt i inne urządzenia, w zależności od potrzeb.

Więcej porad komputerowych →