Zadzwoń! 883-077-837
Serwis komputerów i laptopów w Lublinie

Porady


Usuwanie wirusów i trojanów

Usuwanie wirusów i trojanów.

Każdy komputer jest zagrożony atakiem trojanów, keylogger'ów i innych szkodliwych wirusów. W szczególności podczas korzystania z internetu jesteś narażony na atak tego groźnego oprogramowania. Nawet najostrożniejsi internauci nie ustrzegą się infekcji wirusami komputerowymi. Czy to przez otwieranie stron, poczty czy ściągnięcie zainfekowanych plików. Niektóre wirusy wkradają się do naszego systemu, gdy nie używamy aktywnie internetu. Zagrożenie jest duże, bo ataki wirusów mogą powodować spowolnienie systemu, utratę danych, konieczność reinstalacji systemu lub nawet kradzież danych bankowych. Zagrożenie dotyczy więc nie tylko naszego komputera.

Jeśli padłeś ofiarą wirusa i potrzebujesz pomocy, rozprawimy się ze szkodliwym oprogramowaniem trapiącym Twój system. Usuniemy wirusy, przeskanujemy system w poszukiwaniu ukrytych zagrożeń. Wyleczymy Twój komputer po czym zapewnimy mu ochronę przed ponownym zainfekowaniem.

Usuwamy wirusy, mało szkodliwe i niezauważalne na co dzień jak i bardziej wyrafinowane wirusy, które blokują nasz komputer w celu wyłudzenia pieniędzy. Zajmujemy się natychmiastowymi interwencjami, podczas nagłych ataków wirusów jak i profilaktyczna ochroną przed wirusami.

Więcej porad komputerowych →